Spotkanie bożonarodzeniowe - 28 XII 2011, Goryszewo "Kawka"

Dnia 28 grudnia 2011 r. Parafialny Zespół Caritas zorganizował dla blisko 100 dzieci i ich rodziców (opiekunów) spotkanie bożonarodzeniowe połaczone z koncertem kolęd w wykonaniu Zespołu Muzyczno-Woklanego z Mogilna pod kierownictwem p. Władysława Banaszaka. Pondto uczniowei klasy 5 SP Kwieciszewo przygotowały Jasełkę pod kierownictwem p. Małgorzaty Fac. Po wspólnej zabawie przbył także Gwiazdor, który wszystkim dzieciom wręczył paczki. Dziękuję wszystkim za zorganizowanie i uczestnictwo. Szczególne podziękowanie składam Państwu Widomskim właścicielom restauracji "Kawka" w Goryszewie za bezpłatne udostępninie restauracji oraz p. Teresie Łaganowskiej za czuwanie nad całością. (Fot. K. Skonieczna)

Sobota, XV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę albo wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Apolinarego, biskupa i męczennika