Parafialne majowe reminiscencje

VIII Parafialna Majówka Rowerowa,która odbyła się 1 maja br. obejmowała trasę (ok. 43. km)min. Kwieciszewo-Kunowo-Dąbrówkę-Kołodziejewo-Wierzejewice-Broniewice-Trląg-Głogówiec-Strzelce -Czarnotul-Kwieciszewo.Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do organizacji kolejnej , parafialnej Majówki Rowerowej i 55 uczestnikom ,a szczególnie panom:Kazimierzowi Lewickiemu, Mirosławowi Leszczyński ;Michałowi Wełnitzowi oraz Wojciechowi Głowińskiemu z OSP Goryszewo; Piotrowi Mieczyńskiemu z OSP Procyń. Dziękujemy także tym , którzy dofinansowali ten rajd tj.OSP Goryszewo oraz Gminnej komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz osobom prywatnym. Wyrażamy naszą wdzięczność uczestniczkom majówki, które przygotowały ciasto oraz inny smakowitości. Cieszymy się że dopisała pogoda i humory.Do zobaczenia na kolejnym rowerowym szlaku. Szczęść Boże!

Wtorek, XV Tydzień zwykły
Rok C, I