Festyn na rozpoczęcie wakacji

W ostatnią sobotę czerwca, nasza wspólnota parafialna zorganizowała festyn parafialny rozpoczynający wakacje .Dziękujemy tym wszystkim , którzy tak gorliwie pomogli przygotować i przeżyć naszą parafialną radość. Słowa uznania kierujemy do: Stowarzyszenia Inicjatyw Wiejskich „ Kwiecie”, Druhów strażaków OSP z Kwieciszewa , PZ Caritas, pań przygotowującym słodkości, p. Ewy Palak, p. M. Leszczyńskiego,p. K. Lewickiego,p. W. Widomskiego, p. L. Klimackiego. Dziękujemy także uczestnikom –tym małym i dużym.Niech Pan Bóg pobłogosławi każdego z Nich za uczynione naszej wspólnocie dobro! Bóg zapłać!

Środa, XXV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie świętych męczenników Kosmy i Damiana albo wspomnienie świętych męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy