Oficjalne zakończenie peregrynacji relikwii św.S. Faustyny

Fotograficzne reminiscencje nawiedzenia naszej wspólnoty parafialnej i naszej modlitwy z JE Metropolitą Gnieźnieńskim, Abp. Wojciecha Polakiem ,Prymasem Polski. 25 lutego Ksiądz Prymas przewodniczył Eucharystii na zakończenie półtorarocznej peregrynacji relikwii św.s. Faustyny w rodzinach naszej parafii. Po tej Mszy św., Ks. Prymas poświęcił nowo powstałą grotę Matki Bożej, a następnie ,przy stole spotkał się z przedstawicielami parafii wręczając pamiątkowe ikony wspomagającym dzieło nawiedzenia relikwii jak i budowy groty.

Sobota, XV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę albo wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Apolinarego, biskupa i męczennika