Spotkanie bożonarodzeniowe dzieci

6 stycznia br. odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe dla dzieci naszej parafii. Dziękujemy paniom z PZ Caritas za wielki trud przygotowania i organizacji, Sołectwu Kwieciszewa za użyczenie Sali wiejskiej oraz pomoc materialną, rodzicom za wsparcie(szczególnie mamom-za pyszne wypieki i słodkości),p. Władysławowi Widomskiemu,p. Mirosławowi Leszczyńskiemu, Stowarzyszeniu Inicjatyw Wiejskich „Kwiecie”, za wszelką pomoc(także finansową) ,p. Jackowi Kurantowi za oprawę muzyczną,Parafialnym Radnym -za twórczą obecność oraz Dyrekcji naszej Szkoły Podstawowej a także dzieciom i ich wychowawcom za piękne Jasełka. Wszystkim z serca – Bóg zapłać!

Wtorek, XXIX Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera albo wspomnienie św. Józefa Bilczewskiego, biskupa