Nowy krzyż na cmentarzu parafialnym

Postawiliśmy nowy ,6-metrowy, stalowy(w pełni ocynkowany i pomalowany proszkowo) krzyż na cmentarzu parafialnym. Poprzedni krzyż-betonowy- rozsypywał się i stanowił zagrożenie budowlane.Krzyż został poświęcony 1 listopada. Dziękujemy niezawodnemu p. Ludwikowi Klimackiemu za przygotowanie fundamentu i cokołu, instalację i pomoc w postawieniu tego Krzyża, a także tym wszystkim , którzy pomagali w jego mocowaniu tj. panom :Jackowi Horożanieckiemu, Romanowi Stachowiakowi. Kazimierzowi i Waldemarowi Lewickim, Janowi Grybosiowi, Pawłowi Stachowiakowi, Berdnardowi Czarnik, Grzegorzowi Rakowskiemu, Włodzimierzowi Kurowskiemu. Mirosławowi Leszczyńskiemu, Maciejowi Schulzowi oraz Władysławowi Widomskiemu. Cieszy fakt, że jest tak wielu ludzi dobrego serca, którzy służą Chrystusowi w swojej rodzinie parafialnej. Wszystkim im -z serca -Bóg zapłać!

Niedziela, III Tydzień zwykły Rok B, II Trzecia Niedzi