VI Parafialna Majówka Rowerowa 2017 r.

Dnia 1 maja br. odbyła się kolejna , VI Parafialna Majówka Rowerowa. Tegoroczna trasa to: Kwieciszewo –Gębice – Procyń (postój w Parku)-Różanna (kościół pw. św. Brata Alberta-tam było nabożeństwo majowe)-Myślątkowo -Ostrówek-Kamionek(gospodarstwo agroturystyczne pp. Jolanty i Eugeniusza Eischtaedt - tam pieczenie kiełbasek -oczywiście dietetycznych)-Łosośniki -Gozdanin -Marcinkowo-Kwieciszewo. Przejechaliśmy ok. 33 km. Pogoda, droga, humory i apetyty dopisały. Wszyscy uczestnicy byli niezwykle zdyscyplinowani ,co zachęca do organizowania takich wypraw więcej. Uczestniczyło w tym rajdzie- 90 osób( z Goryszewa, Kwieciszewa, Bydgoszczy, Szczecina, Czarnotula , Zbytowa, Gębic, Kunowa i Janikowa). Granica wieku od 4 lat -górnej nie było. Każdy na tej majówce czuł się i jest młody .

Sobota, XXXII Tydzień zwykły
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy